Yhteystiedot

CADDIEMASTER/ TOIMISTO
0600 550060 pvm/ mpm + 0,80 € /min.

caddiemaster@tawastgolf.fi
Yksittäisiä peliaikoja ei voi varata tai perua sähköpostilla.

TAWAST GOLF
Tawastintie 48
13270 Hämeenlinna

tawast@tawastgolf.fi

Ajanvaraukset numerosta:
0600 550060 pvm / mpm + 0,80 € / min

AUKIOLOTIEDOT

KENTTÄ
Kenttä: Avoinna
Ajanvaraus: Avoinna

Golfautot: Käytössä

Kenttä wc:t Avoinna.

HARJOITUSALUEET

Range: Avoinna
Par3 -kenttä: Avoinna
Lähipelialue: Avoinna

KLUBI

Caddiemaster 07.00-20.00 (sunnuntaina 1.8. poikkeuksellisesti klo 7-16)
Ravintola 07.00-22.00

TOIMISTOHENKILÖKUNTA

Palvelupäällikkö
Iiro Nurminen
ryhmävaraukset, laskutus, jäsentiedot yms. 
0400 198 979
iiro.nurminen@tawastgolf.fi

Toimitusjohtaja
Vesa Rontu
040 868 4225
vesa.rontu@tawastgolf.fi

Ravintolapäällikkö
Tarja Luhtavaara
040 198 8788
ravintola@tawastgolf.fi

Taloushallinto
Mervi Tabermann
mervi.tabermann@tabermann.fi

KENTTÄHENKILÖKUNTA

Kenttämestari
Mika Uutela
0405433749
mika.uutela@tawastgolf.fi

Laskutusosoitteemme ovat:

Tawastia Golf & Country Club Oy, 0690368-1

1. Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite:FI6556800020049587
Operaattori: Etelä-Hämeen Osuuspankki (OKOYFIHH) Aineistomuoto: Finvoice

2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun Laskulla tulee olla seuraavat osoitetiedot:

Tawastia Golf & Country Club Oy Ostolaskut 13976A
PL 10
57090 VISMA SCAN

Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa (max. 5MB/tiedosto) osoitteeseen: 13976A@scan.netvisor.fi
Mikäli lasku sisältää liitesivuja, näiden tulee olla samassa tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.

3. Paperilaskujen skannauspalvelu

Laskulla ja kirjekuoressa tulee olla seuraavat osoitetiedot:

Tawastia Golf & Country Club Oy Ostolaskut 13976A
PL 10
57090 VISMA SCAN

Tawastia Golf & Country Club Oy Tawastintie 48
13270 Hämeenlinna

Scroll to top