Yhteystiedot

TAWAST GOLF
Tawastintie 48
13270 Hämeenlinna

tawast@tawastgolf.fi

Ajanvaraukset numerosta:
0600 550060 pvm / mpm + 0,80 € / min

CADDIEMASTER/ TOIMISTO
0600 550060 pvm/ mpm + 0,80 € /min.

caddiemaster@tawastgolf.fi
Yksittäisiä peliaikoja ei voi varata tai perua sähköpostilla.

KLUBIRAVINTOLA
040 455 4361

Ravintolapäällikkö
Emmi Wickström
040 455 4362
emmi.wickstrom@tawastgolf.fi

AUKIOLOTIEDOT

KENTTÄ
Kenttä: Suljettu
Ajanvaraus: Ei käytössä

Golfautot: Kielletty

Kenttä wc:t kiinni!

HARJOITUSALUEET
Par3 -kenttä: Sujettu
Lähipelialue: Suljettu

KLUBI

Caddiemaster: Suljettu

Toimisto:

Avoinna arkisin epäsäännöllisesti. Olethan yhteydessä etukäteen, mikäli olet tulossa asioimaan toimistolle.

Ravintola/Restaurant: Suljettu

TOIMISTOHENKILÖKUNTA

Toimitusjohtaja
Lauri Manninen
0443306131
lauri.manninen@tawastgolf.fi

Palvelupäällikkö
Iiro Nurminen
0400 198 979
iiro.nurminen@tawastgolf.fi

Toimistosihteeri
Anja Pirttiniemi
040 455 4360
anja.pirttiniemi@tawastgolf.fi

Taloushallinto
Mervi Tabermann
mervi.tabermann@tabermann.fi

KENTTÄHENKILÖKUNTA

Kenttämestari
Mika Uutela
0405433749
mika.uutela@tawastgolf.fi

Scroll to top