Yhteystiedot

CADDIEMASTER/ TOIMISTO
0600 550060 pvm/ mpm + 0,80 € /min.

caddiemaster@tawastgolf.fi
Yksittäisiä peliaikoja ei voi varata tai perua sähköpostilla.

TAWAST GOLF
Tawastintie 48
13270 Hämeenlinna

tawast@tawastgolf.fi

Ajanvaraukset numerosta:
0600 550060 pvm / mpm + 0,80 € / min

AUKIOLOTIEDOT

KENTTÄ
Kenttä: Suljettu
Ajanvaraus: Suljettu

Golfautot: Pois käytöstä

Kenttä wc:t Suljettu

HARJOITUSALUEET

Range: Suljettu
Toptracer: Suljettu
Par3 -kenttä: Suljettu
Lähipelialue: Suljettu

KLUBI 

Caddiemaster Suljettu

Ravintola Suljettu

Toimisto avoinna arkisin klo. 9-16.

Varmistathan ennen toimistolle saapumista, että olemme paikalla.

TOIMISTOHENKILÖKUNTA

Palvelupäällikkö
Iiro Nurminen
ryhmävaraukset, laskutus, jäsentiedot yms. 
0400 198 979
iiro.nurminen@tawastgolf.fi

Toimitusjohtaja
Vesa Rontu
040 868 4225
vesa.rontu@tawastgolf.fi

Ravintolapäällikkö
Tarja Luhtavaara
040 198 8788
ravintola@tawastgolf.fi

Taloushallinto
Mervi Tabermann
mervi.tabermann@tabermann.fi

Juniorikoordinaattori
Antti-Jussi Järvinen
0407522212
a-j@hmlgolfjuniorit.fi

KENTTÄHENKILÖKUNTA

Kenttämestari
Mika Uutela
0405433749
mika.uutela@tawastgolf.fi

Laskutusosoitteemme ovat:

Tawastia Golf & Country Club Oy, 0690368-1

1. Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite:FI6556800020049587
Operaattori: Etelä-Hämeen Osuuspankki (OKOYFIHH) Aineistomuoto: Finvoice

2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun Laskulla tulee olla seuraavat osoitetiedot:

Tawastia Golf & Country Club Oy Ostolaskut 13976A
PL 10
57090 VISMA SCAN

Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa (max. 5MB/tiedosto) osoitteeseen: 13976A@scan.netvisor.fi
Mikäli lasku sisältää liitesivuja, näiden tulee olla samassa tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.

3. Paperilaskujen skannauspalvelu

Laskulla ja kirjekuoressa tulee olla seuraavat osoitetiedot:

Tawastia Golf & Country Club Oy Ostolaskut 13976A
PL 10
57090 VISMA SCAN

Tawastia Golf & Country Club Oy Tawastintie 48
13270 Hämeenlinna

Scroll to top