Uutiset

Vuosikokoukset pidetään 4.2.2020

Seuran ja yhtiön vuosikokoukset pidetään 4.2.2020. Virallinen kutsu toimitetaan myöhemmin.

Vuosikokouksissa päätetään hallitusten kokoonpanot. Toimikunnat esittävät seuran hallituksen kokoonpanon ja seuran hallitus (suurimpana osakkeenomistajana) esittää yhtiön hallituksen kokoonpanon.

Mikäli olet kiinnostunut seuran toimikuntatyöstä, niin olethan yhteydessä toimikunnan vetäjään. Alla eri toimikuntien yht.hlöt.

 

Puheenjohtaja:

Jussi Rouhento

040 512 9577

jussi.rouhento@catella.fi

 

Varapuheenjohtaja:

Kari Nylander

040 502 2328

kari.nylander@vaasan.com

 

Edustuspelaajat:

Pasi Järvinen
040 558 6999
pasi.jarvinen@highpeak.fi

 

Juniorit:

Marko Helén
040 480 8125
marko.helen@it4b.fi

 

Tasoitus- ja kilpailutoimikunta:

Jussi Luokomaa
040 515 7586
jussi.luokomaa@konecranes.com

 

Naiset:

Sirpa Teno
0400 956 669
sirpa.teno@gmail.com

 

Seniorit:

Heikki Aaltonen (matkoilla. Tavoitat parhaiten sähköpostilla tai tekstiviestillä)
040 048 0204
heikki.aaltonen45@gmail.com

 

Kapteeni:

Heikki Kajanto
040 355 9937
heikki.kajanto@konecranes.com

Scroll to top